پیرزنی با حنای بی رنگ موهای خود را آبی کرد

حنای بی رنگ طبیعی که به نام حنای قرمز نیز شناخته می شود، لکه ای قهوه ای پر رنگ ایجاد می کند که می تواند در روزهای پس از اولین استفاده تیره شود.

حنای طبیعی شکل خالص حنا بر خلاف حنای خنثی یا سیاه است که ممکن است در واقع حاوی حنا نباشد، اما در عوض از گیاهان یا رنگ های دیگر ساخته شده است.

اگر می خواهید موهای خود را به طور طبیعی و بدون آسیب رساندن به مواد شیمیایی مضر رنگ کنید، این همان حنای است که باید استفاده کنید.

حنای خنثی همانطور که از نامش مشخص است، این نوع حنا هیچ نوع رنگی به مو نمی دهد. این پودر از گیاه حنا نیست، بلکه از گیاهی به نام Senna Italica است.

حنا

برخی از افراد زمانی که می خواهند موهای خود را به طور طبیعی بدون رنگ کردن حالت دهند، از آن به عنوان جایگزینی برای حنا استفاده می کنند.

حنای ساخته شده از مواد گیاهی و طبیعی، اگر دو بار در ماه استفاده شود، آسیب های وارده به مو را ترمیم می کند و سلامت از دست رفته مو را باز می گرداند. در عوض، موها را صاف، ابریشمی و حجیم می کند.

حنا تا پوست سر می رسد و سلامت فولیکول هر تار مو را بهبود می بخشد. این به طور مستقیم به کاهش ریزش مو کمک می کند و از نازک شدن مو جلوگیری می کند.

آیا می توانیم بعد از خشک شدن حنا شامپو بزنیم؟

بعد از خشک شدن حنا روی مو نباید شامپو زد. به سادگی از آب لوله کشی برای شستن حنا استفاده کنید. همچنین می توانید مقداری روغن بمالید و بگذارید یک شب بعد از ظهر بماند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.