بازار خرید و فروش دستکش لاتکس
خانه / دستکش وینیل / دستکش وینیل لیفن | ارزان ترین دستکش وینیل لیفن

دستکش وینیل لیفن | ارزان ترین دستکش وینیل لیفن

این نوع دستکش وینیل لیفن نام دارد که کاربرد های متفاوتی دارد برای استفاده های نظیر پرستاری،اتاق تمیز،صنایع غذایی،حمل و نقل،امور نظافتی،امور آزمایشگاهی و موارد کار کردن با اسید می باشد که به دلیل مقاومت بالای این محصولات طرفدار های بسیاری دارد.این نوع دستکش که با ماده ایی شیمیایی به نام پلی وینیل کلرات تولیدشده است،این نوع دستکش که شاید در مقایسه با سایر برند ها مقاومت چندانی نداشته باشد ولی بسیار مقرون به صرفه تر از سایر انواع این دستکش ها است.از دیگر قابلیت های این محصولات می تواند به قابلیت کشسانی زیاد این نوع دستکش اشاره کرد که می‌تواند بسیار کاربردی باشد. وینیل دستکشی مناسب برای بیشتر فعالیت های عمومی می باشد نه فعالیت هایی که نیازی به بسیاری دقت لمسی در آن می باشد.و نکته آخر هم این دستکش مانند دستکش لاتکس نمی باشد و کاملا به دست نمی  چسبد. این دستکش مناسب استفاده های کوتاه مدت می باشد و برای استفاده های بلند مدت مناسب نمی باشد.

دستکش وینیل لیفن | ارزان ترین دستکش وینیل لیفن

فروش دستکش وینیل به قیمت درب کارخانه

فروش دستکش وینیل به قیمت درب کارخانه

  • این نوع دستکش ها در چند شرکت های ایرانی و خارجی تولید می شوند و تفاوت کیفیتی و قیمتی در بین اجناس ایرانی و خارجی دیده نمی شود و از یک مشخصات بهره می برند.برای مثال قیمت دستکش وینیل  ایرانی درب کارخانه به مبلغ ۱۹ هزار تومان به فروش می رسد و بازار خوبی را داراست .شما می توانید برای خرید این نوع دستکش به نمایندگی دستکش وینیل و بنکداران این صنف مراجعه نمایید تا هم بتوانید به صورت عمده خرید خود را انجام دهید و با قیمتی مناسب این محصولات را خریداری نمایید .راه دیگر خرید این نوع محصولات مراجعه به درگاه های اینترنتی مخصوص فروش این تنوع دستکش ها از قبیل دستکش وینیل حریر،دستکش وینیل لیبرتون و انواع مختلف دیگر این نوع دستکش ها خرید خود را انجام دهید و محصولاتی که سفارش داده اید را درب منزل تحویل بگیرید.شما می توانید برای مطلع شدن از قیمت این نوع دستکش ها به وب سایت ما مراجعه کنید و با تماس با کارشناسان ما و یا مراجعه به کانال تلگرامی ما از آخرین قیمت مطلع شوید. شما می توانید با ارتباط مستقیم با وارد کننده دستکش وینیل محصول را خریداری نمایید یا می‌توانید با مراجعه به تولیدی دستکش وینیل خرید خود را انجام دهید در این صورت شما می توانید دستکش وینیل ارزان خریداری نمایید.

برترین برند های تولید کننده دستکش در کشور

برترین برند های تولید کننده دستکش در کشوربرند های زیادی هستند که این محصولات را ارائه می دهند از قبیل شرکت های ایرانی و خارجی که طرفدار های بسیاری دارند و می توان با استفاده از آن ها کار های متفاوتی انجام داد.برای مثال چند شرکت خارجی را برای شما مطرح می کنیم.

  • شرکت دستکش های وینیل آروین آمریکا
  • دستکش امسیگ آلمان
  • دستکش سوپر سیف چین
  • دستکش گریت مالزی
  • دستکش پاول هارتمن امارات

این چند برند معتبر دنیای دستکش بودند که تبحر خاصی در تولید این نوع دستکش دارند. شرکت های زیادی هم در کشور خودمان هستند که اقدام به تولید این گونه محصولات کرده اند.چند تا از این شرکت ها برای شما عنوان می کنیم.

  • دستکش آفاق
  • دستکش حریر گلاو
  • دستکش گاما طب

شما می توانید برای حمایت از تولید ملی از دستکشهای تولید داخلی استفاده نمایید تا هم عواید آن در داخل کشور بماند و با حمایت از تولیدکننده آن باعث پیشرفت در صنایع تولیدی توسط این شرکت شوید.

تفاوت دستکش وینیل

تفاوت دستکش وینیلاین مورد دستکش ها در انواع مختلفی تولید می شوند که می توان به دستکش لاتکس،نیتریل و وینیل اشاره کرد از چند جهت با هم تفاوت دارند که به آن ها اشاره می کنیم.

برای مثال دستکش های لاتکس از مواد طبیعی ساخته شده اند که بیشتر در صنعت پزشکی به کار می رود،حتی یک سری از افراد هم به این نوع دستکش حساسیت بسیاری دارند و. از پوشیدن این نوع دستکش های امتناع می کنند.

دستکش های نیتریل هم که بسیار مقاوم هستند و به راحتی سوراخ نمی شوند.

مزایای استفاده از دستکش وینیل

مزایای استفاده از دستکش وینیلاز مزایای استفاده از این دستکش ضد حساسیت بودن آن است زیرا برخی افراد با استفاده از دستکش های لاتکس دچار حساسیت می شوند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
مهندس روحانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09120190984
telephone icon شماره ثابت: ...
fax icon فکس: ...
telegram icon کانال تلگرام: medusaHCO@
telegram icon تلگرام مدیر فروش: medusaco@
whatsapp icon واتس اپ: 09120190984
instagram icon اینستاگرام: Medusahealthco
twitter icon توئیتر: CoMedusa
aparat icon آپارات: medusaco
email icon پست الکترونیکی: Medusaceo@gmail.com
address icon آدرس:تهران-نیکبخت غربی-ساختمان نیکبخت-طبقه 4-واحد 107

پاسخی بگذارید